lupa
Aktualności

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.
29
09
2020
Nasza Spółka wśród nagrodzonych!
Nasza Spółka wśród nagrodzonych!
Nasza Spółka wśród nagrodzonych! 🏆🏆🏆
W dniu 29 września br. na uroczystej XXVI Gali, która odbyła się w Poznaniu na ul. Roboczej 4, nasze Przedsiębiorstwo otrzymało prestiżowe wyróżnienia: „Firma Godna Polecenia” oraz „Wiarygodny Partner w Ochronie Środowiska” przyznane przez Radę Programową składającą się z przedstawicieli Biura Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu, Wielkopolskiego Związku Pracodawców LEWIATAN, Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz Wyższej Szkoły Bankowości i Zarzadzania w Poznaniu.
My, cały zespół Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o. jesteśmy niezmiernie zaszczyceni, iż nasza firma w tym roku została laureatem powyższych wyróżnień!
Zaangażowanie całego zespołu w prowadzoną działalność, realizacja i stawianie czoła codziennym zadaniom, a także dążenie do wspólnego celu jakim jest rozwój firmy zostały zauważone nie tylko na arenie lokalnej.
Podczas Gali, w uroczysty sposób w obecności Wójta Gminy Rokietnica p. Bartosza Derecha za swoje zasługi został wyróżniony Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o. Pan mgr inż. Michał Wieland tytułem „Lider Przedsiębiorczości 2020”. Jest to tytuł przyznawany za znakomite, zgodne z najwyższymi standardami zarządzanie przedsiębiorstwem.
Wierzymy, że otrzymane wyróżnienia nie tylko są oceną dotychczasowych dokonań, ale także będą motorem napędowym do dalszych działań, nowych wyzwać i planowanych projektów.« Wróć

Kup pojemnik

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego